Renowacja kamienia i lastryko

Realizujemy renowacje, odnawianie powierzchni z lastryko i z kamienia (granitu, marmuru). Odnawiamy klatki schodowe, podłogi, ściany, schody, parapety. Wykonujemy szlifowanie, uzupełnianie żywicą, naprawianie i impregnowanie posadzek kamiennych. Szlifowanie podłóg lastrykowych i kamiennych (granitowych i marmurowych). Oferta dedykowana jest zarówno do Zarządców budynków użyteczności publicznej (np. muzeum, kino, teatr, szpital, kościół), Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, ale również do właścicieli mieszkań i domów.

   woznicki@woznicki.com.pl

☎️ 733-222-122

Mamy doświadczenie w odnawianiu i renowacji klatek schodowych, dużych powierzchni lastryko (posadzki), parapetów, schodów zewnętrznych i wewnętrznych. Wykonujemy czyszczenie posadzek lastrykowych, granitowych i marmurowych.

 • posadzka lastryko odnowienie warszawa przykłady
  Renowacja lastryko
 • odnawianie podłóg cena
  Odnowienie posadzki
 • Renowacja podłogi granitowej
  Naprawa podłogi z granitu
 • renowacja pomników
  Renowacja pomnika

Naprawa posadzek betonowych

Odnawianie posadzek betonowych Warszawa. Renowacja klatek schodowych lastryko, szlifowanie, czyszczenie, naprawa posadzek granitowych i marmurowych. Jeśli na powierzchni lastrykowej występują zarysowania czy nawet pęknięcia, skutecznie je usuniemy. Lastryko zostanie wyczyszczone, a następnym etapem będzie naprawa ubytków. Ubytki zostaną uzupełnione żywicą epoksydową, a na koniec posadzka zostanie wypolerowana i zaimpregnowana. Przez kolejne lata nawierzchnia z lastryko będzie jak nowa.

Renowacja lastryko Warszawa

☎️ 733-222-122

posadzka lastryko odnowienie


Odnawianie podłóg granitowych

Odnawianie i renowacja kamienia, w tym granitów, marmurów, ale również powierzchni lastrykowych. Szlifowanie powierzchni granitowych jest niezbędne do przeprowadzenia perfekcyjnej renowacji powierzchni. Po szlifowaniu kamienia następuje zazwyczaj etap uzupełniania ubytków żywicą, a na koniec etap impregnacji. Impregnacja pozwala na wydłużenie efektu odświeżenia oraz zabezpiecza przed woda, wilgocią, zabrudzeniami.

renowacja kamienia Warszawa

Przeprowadzamy również renowacje pomników, obelisków, rzeźb.