Blaty granitowe

Wzory blatów z kamienia (blaty granitowe i blaty marmurowe) do obejrzenia w poniżej galerii. Wykonujemy blaty i zlewy z każdego rodzaju kamienia (głównie z granitu). W naszych realizacjach są blaty i zlewy wykonane tylko na indywidualne zamówienia i kształty dopasowane do zabudowy lub projektu. Chciałbyś mieć zlew i blat kamienny, granitowy? Zadzwoń. Doradzimy w wyborze kamienia.

☎️ 533-222-122

Blaty z kamienia (z granitu, marmuru, kwarcytu)

Projektujemy, tworzymy i montujemy blaty z kamienia (marmurowe łazienkowe i granitowe kuchenne). Jeśli mają Państwo pytania dot. rodzaju kamienia (granitu, marmuru, konglomeratu kwarcytowego), dowolnego wzoru, przeznaczenia (wewnętrzne lub zewnętrzne) czy montażu, to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Ze względu na strukturę kamienia, na blaty kuchenne rekomendujemy zazwyczaj granit lub konglomerat kwarcytowy, a nie marmur. Granity znacznie trudniej absorbują płyny i zapachy, co w przypadku blatów jest cechą pożądaną.

Galeria filmowa – blaty granitowe:

a) blat na pralkę

b) blat kuchenny granitowy

 

Aby powiększyć, proszę kliknąć na wybrane zdjęcie.

 

Zlewy z granitu

Niezwykłym dodatkiem do blatu kamiennego może być indywidualnie zaprojektowany zlew z granitu. Zlewy granitowe mogą być zaprojektowane do montażu młynka.

Ściany granitowe

Przepięknym i bardzo funkcjonalnym uzupełnieniem dla blatu z kamienia i zlewu mogą być ściany kamienie. Ściany takie najczęściej wykonywane są granitu.

 

Blaty granitowe Warszawa

Blaty kamienne

Zobacz również inne produkty z kamienia:

parapety granitowe

podłogi granitowe

zlewy granitowe

Blaty z granitu zewnętrzne i wewnętrzne

Granit jest idealnym kamieniem do realizacji blatu i ściany w kuchni.

Atrakcyjne wzory i ceny na blaty z kamienia (z granitu i z marmuru).

Usługi kamieniarskie Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Otwock i całe woj. mazowieckie.

Markotex Marek Woźnicki ✔️

☎️ 533-222-122