Najwyższa precyzja i zaangażowanie

Kamieniarstwo budowlane Warszawa

W skład naszych usług kamieniarskich wchodzi również kamieniarstwo budowlane. Nasza firma to wysoko wykwalifikowana kadra fachowców w dziedzinie obróbki i montażu granitów, marmurów i konglomeratów kwarcytowych. To także specjalistyczny i nowoczesny sprzęt. Znajomość branży w połączeniu z kwalifikacjami powodują, że kamieniarstwo budowlane w naszej ofercie stanowi znaczną część produkcji i dostarczanych usług. Oferujemy m.in. posadzki i podłogi kamienne, schody z kamienia (granitowe i marmurowe), zlewy i blaty granitowe, parapety granitowe i marmurowe.

podłogi granitowe Warszawa Stol-z-granitu-warszawa

☎️ 533-222-122

Schody kamienne (granitowe, marmurowe)

Schody każdego domu są z jednej strony niezbędne i użytkowane każdego dnia, a z drugiej, zwracają uwagę każdego gościa. Są niewątpliwie perełką każdej gospodyni domu. Dlatego właśnie realizujemy je z najwyższej klasy materiałów. Schody montujemy po dokładnych pomiarach, nawet jeśli są projektowane przez architekta. Używamy najlepsze granity, marmury i kwarcyty.

Galeria: schody granitowe i marmurowe

 

Parapety granitowe

Pełnią one funkcję dekoracyjną mieszkań i domów. Wybór odpowiedniego materiału oraz kolorystyki kamienia, z którego będzie wykonany jest równie ważny jak wybór koloru ścian czy mebli. Gwarantujemy Państwu naszą profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego materiału z jakiego parapety powinny być wykonane. Wykonamy parapety granitowe lub marmurowe o dowolnych rozmiarach i kształtach, a ich montaż dostosujemy do tego czy będą to parapety zewnętrzne czy wewnętrzne.

Galeria: parapety granitowe

 

Blaty granitowe i kwarcytowe

O wyglądzie kuchni w znacznym stopniu decydują blaty. Kuchenne blaty kamienne dodają estetyki, luksusu i finezji. Blaty takie mogą być również montowane w łazienkach lub nawet na zewnątrz budynków. Wybór odpowiedniego granitu do kompozycji jest zatem kluczem do zbudowania eleganckiej i bardzo funkcjonalnej kuchni. Technologia jaką dysponujemy daje nam nieograniczone możliwości cięcia kamienia „na miarę”. Zalet użycia granitu w kuchni jest wiele. Od niskiego kosztu eksploatacji po praktyczność i łatwość w utrzymaniu higieny. Jako firma kamieniarska gwarantujemy wybór granitu idealnie pasującego do stylistyki kuchni, a nowe blaty granitowe będą lśnić jak gwiazda. Ze względu na właściwości (wsiąkliwość) nie rekomendujemy stosowania marmurów na blaty kuchenne.

Galeria: blaty granitowe

 

Podłogi granitowe i marmurowe

W ramach naszych usług kamieniarstwa budowlanego wykonujemy posadzki granitowe i marmurowe. Służymy swoim wieloletnim doświadczeniem, fachowym montażem, odpowiednim wyborem materiału pod kątem ścieralności, grubości i kolorystyki. Dokonamy wstępnych pomiarów i wycenimy koszt całej usługi bezpłatnie. Granitowe czy marmurowe posadzki podłogowe są niezwykle efektownym rozwiązaniem stosowanym na powierzchniach domowych i firmowych. Z powodu swojej wytrzymałości i twardości, nawierzchnie granitowe i marmurowe są wykorzystywane od wielu lat i na wiele lat. Jesteśmy w stanie wykonać posadzki oraz podłogi granitowe i marmurowe nawet o bardzo niestandardowych wymiarach i kształtach zgodnie z zaleceniami i oczekiwaniami klienta lub architekta.

Galeria: podłogi granitowe

 

Zlewy granitowe

Niewątpliwą „wisienką na torcie” każdej kuchni jest zlew. Najlepiej niebanalny, niepowtarzalny i praktyczny. Zlewozmywaki zrobione z granitu spełniają wszystkie te oczekiwania. Zazwyczaj zrobione są z tego samego kamienia, z którego zrobiony jest blat. Zatem dopełniają wygląd całej kuchni. Zlew kamienny na wymiar. Zlew z kwarcytu na zamówienie. Produkcja zlewu z granitu.

Galeria: zlewy granitowe

 

Kamień dekoracyjny w łazience

Realizujemy klasyczne, elegancje i nietypowe projekty związane z układaniem kamienia w łazienkach. Specjalizujemy się w układaniu marmurów i granitów.

Galeria: kamień dekoracyjny w łazience

 

Wystrój wnętrz

Interesują cię przedmioty codziennego użytku zrobione z granitu? Widziałeś stół granitowy? Wazon domowy wykonany z granitu? Zajrzyj do naszej galerii.

Galeria: przedmioty z granitu do domu i biura

 

Renowacje powierzchni kamiennych

Jeśli potrzebujecie Państwo odrestaurować swoje posadzki kamienne (np. z granitów, marmurów), to również jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi kamieniarskie. Wykonujemy naprawy posadzek granitowych i marmurowych wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Jeśli zaistnieje konieczność (np. w przypadku niektórych rodzajów kamienia), to zarekomendujemy specjalistyczną impregnację.

Galeria: renowacja kamienia, granitów, lastryko

 

i inne usługi kamieniarskie ustalane z klientem

kamieniarstwo budowlane Warszawa

kamieniarstwo budowlane

parapety z kamienia

parapety z granitu

usługi budowlane warszawa

 

Kamieniarstwo budowlane Warszawa, Otwock, Mińsk Mazowiecki i całe woj. mazowieckie

Parapety granitowe, schody granitowe i marmurowe, blaty granitowe, posadzki granitowe i marmurowe

☎️ 533-222-122

Schody z kamienia Warszawa

Kamieniarstwo Woźnicki ✔️
Usługi kamieniarskie