Usługi kamieniarskie Warszawa

Usługi kamieniarskie – oferta

Usługi kamieniarskie Warszawa

Usługi kamieniarskie Warszawa, Otwock, Mińsk Mazowiecki oraz cała Polska. Zapewniamy rzetelną i kompleksową obsługę m.in. rozmowy dot. potrzeb i oczekiwań naszych klientów (wybór granitów), przygotowanie projektu, pomiar, dobór dodatków (np. rzeźby, dobór stylu napisów, aplikacje, ławki, wazony), demontaż i utylizację starego nagrobka, wykonanie i montaż nagrobków oraz akcesoriów.

W naszej ofercie m.in.:

Pomniki pojedyncze

Pomniki podwójne

Pomniki dziecięce

Figurki i rzeźby nagrobkowe

Krzyże nagrobkowe

Aplikacje nagrobkowe

Wazony nagrobkowe

Litery nagrobkowe

Ławki

 

Kamieniarstwo budowlane

     parapety kamienne

      blaty kamienne

      zlewy granitowe

      podłogi kamienne

      renowacja granitów, marmurów, lastryko

      wystrój wnętrz

 

Wykonujemy zlecenia klasyczne i nietypowe według wzoru klientów, naszych projektantów lub projekty autorskie. Nasi pracownicy tworzą grupę wysoko wykwalifikowanych fachowców, a każda realizacja wykonana jest bardzo dokładnie z zachowaniem pełnego zaangażowania i profesjonalizmu. Naszym atutem są również przystępne ceny i krótkie terminy – składając ofertę zawsze zakładamy realny czas realizacji. Zachęcamy do uczestnictwa w naszym systemie ratalnym, który udostępniamy na wszystkie zamówienia.

Mimo, że działamy na terenie Warszawy, na tle konkurencji wyróżnia nas to, że jesteśmy w stanie dojechać do naszego klienta w całej Polsce, ale również i zagranicą.

Zapraszamy do kontaktu

☎️ 533-222-122

Usługi kamieniarskie Warszawa

Otwock, Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie